Людина ледь не вмерла від крововтрати. Подробиці Київської лікарні № 5

Автор | 21.02.2021

Як наша медицина збільшує кількість хворих на Covid! Два дні тому, за направленням лікаря, мій чоловік був терміново госпіталізований в хірургічне відділення до Київської лікарні № 5.

Одразу пройшов всі необхідні обстеження. Після хірургічного втручання на нозі почалась сильна кровотеча, яку насилу вдалося зупинити. Через добу, його, лежачого, у важкому стані, зі складним анамнезом: шунтування (операція на серці), цукровий діабет, ниркова недостатність, судинні захворювання і тд переводять в палату, де лежить хворий на covid.

Як мені пояснили, «ніби» у мого чоловіка теж виявили позитивний результат. В їхньому «ніби» я засумнівалась і викликала в лікарню медичну лабораторію «Dila» для проведення ПЛР тесту та тесту на антитіла IqM. Увечері прийшов результат: коронавірус не виявлено, тест на антитіла теж негативний.

Я зателефонувала в хірургічне відділення, повідомила про результати дослідження. Черговий хірург, який навіть не хотів назвати свого прізвища, верещав у слухавку: «приходите завтра». Я пояснювала, що чоловік може і не дожити до « завтра», оскільки має проблеми з серцем, температура тіла впала до 34,5.

На що мені хірург сказав, що викличе поліцію, оскільки я “мешаю ему работать”. Палата, в якій лежить мій чоловік, маленька, не провітрюється, не робиться вологе прибирання. Три години я просила прибрати з підлоги закривавлені пеленки.

За цілий день жоден лікар в палату не зайшов. Вдень зазирнувши в ординаторську я бачила там четверо осіб, але на всі мої питання отримала відповідь: «В понедельник придет ваш врач. С ним все решайте».

В чому проблема: в неякісних тестах, в безвідповідальності працівників? А можливо комусь вигідно таким способом показувати кількість хворих на covid у своєму відділенні?

Джерело:

Скрін сторінки в Фейсбук.