Гомoдиктатура і комуністична ідеологія – єдині у меті. Вчителя хочуть звільнити за його переконання

Автор | 07.04.2021

У Національному університеті “Львівська політехніка” створять спеціальну комісію, яка має розглянути «гомофобні» твердження викладачки Ольги Мер’є, яка під час дискусії висловила свою думку про дієвість репаративної терапії.

Все це нагадує не так далеку тотальну диктаторську систему, яка всіх інакомислячих позбавляла роботи, виганяла з освітньої системи, не давала вчитися студентам, які не підтримували комуністичну ідеологію.
Сьогодні ми це простежуємо в ЛГБТ структурах, де людину ловлять на висловлюванні і намагаються звільнити з роботи.

Так ось, щодо «гомофобії»:

1. Критичне ставлення до гомосексуалізму не відповідає діагностичним критеріям фобії як психопатологічного поняття. «Гомофобія» – термін політичної риторики.

2. Використання терміну «гомофобія» в науковій діяльності для позначення всього спектра критичного ставлення до одностатевого активності є некоректним.

3. Використання терміну «гомофобія» розмиває грань між свідомим критичним ставленням до гомосексуалізму, заснованому на світоглядних переконаннях, і формами прояву агресії, зміщуючи асоціативне сприйняття в сторону агресії.

4. Використання терміну «гомофобія» є репресивним заходом, спрямованим проти тих членів суспільства, які не сприймають, щоб гомосексуальний спосіб життя був закріплений в суспільстві, але при цьому не відчувають ненависті або необґрунтованого страху перед гомосексуальними індивідами.

5. Крім культурально-цивілізаційних переконань, в основі критичного ставлення до гомосексуалізму, знаходиться поведінкова імунна система – біологічна реакція, яка виробилася в процесі еволюції людини для забезпечення максимальної санітарної та репродуктивної ефективності.

Частина інформації має джерело: https://www.facebook.com/S.M.Chaplygin