«Цінності, Гідність, Родина» найбільша фракція у Верховній Раді – Станіслав Юраш

Автор | 29.01.2021

Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних ОрганізаційІнституція, що є втіленням, фундаментальної для нашого майбуття, єдності. Єдності у цінностях усіх з всієї України, попри все.

Цінностях, які несказанно зрозумілі нашому народу з усіх куточків країни. І які вимагають перебирати, лиш ті хто бажають їх нищити у спішці за дивним, новим світом постмодерну.Інституція, легітимність якої породжена вічністю та непорівнянною роллю авраамічних релігій в формуванні людства та яка заслуговує на визнання і повагу усіх рукотворних структур державного апарату.

Інституція, яка покладається на основу буття, природного права і нашого закону – Творця і дану ним мудрість коли приймає рішення, які вбирають усі духовні традиції, якими благословенна наша земля.

Верховна Рада, перший орган нашої держави тому й об‘єднав найбільше в історії об‘єднання «Цінності, Гідність, Родина», що визнає цю реальність. І усі забов’язання народжені нею:Саме тому, найбільше об‘єднання в історії Парламенту «Цінності.Гідність.Родина» й розпочинає традицію щомісячних зустрічей між двома радами – Вічною і вибраною.

На першому щомісячному зібранні, обговорили цілу плеяду законодавчих та урядових питань, які не перший рік турбують святих отців та ціннісну українську домінанту, яку вони представляють:

1. Проєкт Закону про медіа № 2693-д (очікує розгляду у першому читанні);

2. Проєкт Закону №0931 щодо «гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (очікує розгляду у другому читанні);»

3. Проєкт Закону про військове капеланство;

4. Ситуація з проведення «антидискримінаційної» експертизи підручників і освітніх програм, а також інших ініціатив МОН, пов’язаних із вихованням і ціннісними орієнтирами в освіті;

5. Проект Закону № 4553 (та альтернативні) щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науково-технічній діяльності та промисловості;

6. Ініціативи в рамках зобов’язань уряду України перед Партнерством Біарріц;

7. Ініціативи щодо ратифікації Стамбульської конвенції.Дякую колегам та представникам уряду, що предемонстрували увагу й повагу до Вічної та вибраної ради й доєднались щоб розповісти та відповісти.

Результати побачите в рішеннях наших Рад.