Депутат Станіслав Юраш з візитом у Львів

Автор | 29.01.2021

Lemberg. Незмінно.Перший робочий тиждень нового року, звичайно ж, віддав рідному місту. Вибори то завершились але питань тільки прибавилось.На щастя, з тюрми випустили 😉 – Лкп Південне

За рік роботи на окрузі, комунальні питання завжди були найчастішими. Тому після усіх листів і звернень, вирішили врешті познайомитись з керівництвом нашого комунального гіганта. Така бесіда не буває простою, але надія на конструктив не вмирає. І кроки робляться.

Маємо сподівання, що в дусі конструктиву, все і продовжиться.- Львівська Національна Опера / Lviv National OperaЗ допомогою ключових людей у житті перлини нашого міста Остап Громиш та Тарас Курчик поспілкувались про карантинну реальність опери, багатогранну співпрацю в контексті міжнародних візитів та перспектив у рідному місті. Звичайно ж, не обійшлось без екскурсії незнаними частинами Опери та розповідей про чудові прем‘єри нових редакцій «Лис Микита» і «Турандот», попри все.- Українська Академія ДрукарстваМали прекрасний візит до знаменитої Львівської Академії Друкарства.

Шановний ректор Богдан Дурняк розповів про історію, реальність та перспективу цієї знатної інституції. Звичайно ж, будемо співпрацювати й допомагати, щоб наша академія втримала своє передове місце в українській освіті.- Бюро Технічної Інвентаризації З Голової БТІ Галиною Мартишин поспілкувались про стан реформ у площині держреєстрації та інвентаризації об‘єктів нерухомого майна.

Реальність теперішнього електронного реєстру теж не оминули в нашій бесіді та погодили взаємодію в майбутній діяльності.- День ЗлукиФеноменально-важлива дата щороку демонструє незамінність України для Львова й Львова для України. Долучились до офіційної церемонії вшанування пам’яті борців за соборність України до 102 річчя проголошення Акту злуки українських земель.