Донбас місце 7-ти річної війни

Автор | 29.01.2021

За увесь сьогоднішній день, ми захоплювались нашою Кошель Татьяна все більше. Її контрибуція до приведення життя цих трагічних районів хоч до якогоїсь нормальності є фундаментальною. І не одна сотня, а то й тисяча людей може подякувати їй за своє життя. Гордий, що можу бути корисним ції неоспіваній оранті.- Зайцеве Тяжко знайти населений пункт, який краще ілюструє трагедію війни ніж Зайцеве, а особливо Жованка.

Опісля демонстрації знищеного кусня Горлівки, що залишилась під нашим контролем та спілкування з місцевими жителями, які залишаються тут не дивлячись ні що, постарались для дітей тут додати свята та передати пару гостинців до усіх свят, що були, є і будуть.- Бахмутка Село на тій ж межі з окупованою Горлівкою та усіма проблемами, що продемонструвала лінія конфлікту, все одно втримує численних мешканців які не залишать свого дому. Та й діти тут потребують свята не менше.

Ми і сюди завітали щоб поспілкуватись про непрості переживання людей на межі та принести трохи дарунків дітям, що ростуть в пеклі війни.- ASAP Ці неймовірні медики усі роки війни втримують здоров‘я воєнних і населення цих забутих всіма районів і жертвують усім для цього. Попри це, вони стикаються з усіма можливими проблемами, що від бюрократії воєенної, що цивільної. Будемо допомагати вирішувати та допомагати поширювати усі ті неймовірні досягнення до яких дійшли ці чудо-рятівники.За увесь сьогоднішній день, ми захоплювались нашою Кошель Татьяна все більше.

Її контрибуція до приведення життя цих трагічних районів хоч до якогоїсь нормальності є фундаментальною. І не одна сотня, а то й тисяча людей може подякувати їй за своє життя. Гордий, що можу бути корисним ції неоспіваній оранті.- Зайцеве Тяжко знайти населений пункт, який краще ілюструє трагедію війни ніж Зайцеве, а особливо Жованка. Опісля демонстрації знищеного кусня Горлівки, що залишилась під нашим контролем та спілкування з місцевими жителями, які залишаються тут не дивлячись ні що, постарались для дітей тут додати свята та передати пару гостинців до усіх свят, що були, є і будуть.- Бахмутка Село на тій ж межі з окупованою Горлівкою та усіма проблемами, що продемонструвала лінія конфлікту, все одно втримує численних мешканців які не залишать свого дому. Та й діти тут потребують свята не менше.

Ми і сюди завітали щоб поспілкуватись про непрості переживання людей на межі та принести трохи дарунків дітям, що ростуть в пеклі війни.- ASAP Ці неймовірні медики усі роки війни втримують здоров‘я воєнних і населення цих забутих всіма районів і жертвують усім для цього. Попри це, вони стикаються з усіма можливими проблемами, що від бюрократії воєенної, що цивільної. Будемо допомагати вирішувати та допомагати поширювати усі ті неймовірні досягнення до яких дійшли ці чудо-рятівники.

Станіслав Юраш – депутат Верховної Ради