Чим можуть бути небезпечні ватні палички?

Автор | 01.02.2021

Ватна паличка – це гігієнічний аксесуар, який часто використовують як засіб для чищення вух.

Наявність вушної сірки в слуховому каналі, це природна норма для людини. Основна функція – захист від пилу і бруду. За рахунок своєї в’язкої консистенції, вона затримує дрібні частинки. А потім підсихає і виводиться з вуха – цей механізм закладений природою.

Зовнішня вушна раковина миється. Якщо втручаємося в цей процес, а саме використовуємо гігієнічні палички. Ми шкодимо власному здоров’ю .

❗️ Ватні палички не прибирають сірку з слухового каналу, а лише проштовхують її глибше і утрамбовують. Якщо у вас після чистки вуха ватною паличкою заклало слуховий канал, зверніться до лікаря. Він проведе огляд і зробить процедуру , яка допоможе забрати скупчення сірки.

🔴 При чищенні вуха, можна поранити паличкою шкіру слухового проходу або пошкодити барабанну перетинку, спровокує ряд симптомів з головних це зниження слуху, запальні процеси, свербіж.

👉 Якщо ви відчуваєте закладеність, свербіж і біль у вухах, зверніться до лікаря.

Довірте цю справу ЛОР-спеціалісту, який знає, як лікувати вуха від травм і запалень, видаляти сірчані пробки. За результатами обстеження лікар призначить ефективне лікування і дасть рекомендації по коректній гігієні вуха.