Як же зберегти здоров’я клітин?

Автор | 01.02.2021

100 трильйонів

Цю цифру складно навіть уявити, але ж саме стільки клітин формують наш організм! Кожна з цих клітин – рівноцінна частинка складного і крихкого механізму, і від кожної з них залежить наше здоров’я.

⠀ Як же зберегти здоров’я клітин? ⠀

Концепція Здоров’я – це 5 простих кроків на шляху до активного життя: ⠀

Крок 1. Почни з води з Hydramax Наші клітини на 10-80% складаються з води . Правильна гідратація – це очищення від токсинів, контроль ваги, регуляція температури тіла і в’язкості крові.

Крок 2. Позбудься зайвого з Parashield. Навколо нас безліч джерел паразитів – організми, які виробляють токсини і руйнують наш організм на клітинному рівні. Parashield сприяє очищенню кишечника від паразитів і нейтралізації токсичних продуктів їх життєдіяльності.

Крок 3. Очисть організм від токсинів з Coral Detox і Coral Detox Plus. Токсини – це одна з причин захворювань шкіри, дихальних розладів, раннього старіння і порушень артеріального тиску. Саме тому так важливо виводити токсини вчасно, не допускаючи розвитку інтоксикації.

Крок 4. Нормалізуй харчування з Colo-Vada Plus і Colo-Vada Light. У кишечнику відбувається всмоктування води і поживних речовин, синтез деяких вітамінів. Тут же накопичуються неперетравлені залишки їжі і токсини. Colo-Vada Light активує природну детоксикацію і сприяє нормалізації роботи травної системи.

Крок 5. Дай клітинам необхідне з Nutripack. Кожен день клітина потребує амінокислоти, мінерали, вітаміни, ферменти, корисні жири, клітковину, пробіотики. Всі ці компоненти здорового харчування містяться в Nutripack.

Придбай здорові звички і виведи організм на новий рівень – адже це так просто!