Останнє оновлення: 04 січня 2022 року

Інтерпретація та визначення

Інтерпретація

Слова яких початкова буква є великою літературою, мають значення, визначені за наступних умов. Наступні визначення мають однакове значення незалежно від того, з’являються вони в однині чи в множині.

Визначення

Для цілей цієї відмови:

  • Компанія (називається "компанією", "ми", "ми" або "наші" у цій відмові) відноситься до CricketBettingApp.
  • Послуга відноситься до веб -сайту.
  • ти означає особу, яка отримує доступ до послуги, або Компанії, або іншої юридичної особи, від імені якої така особа отримує доступ або використовує Службу, як це можливо.
  • Веб -сайт відноситься до CricketBetTingApp, доступний з https: // Unian.net.ua/

Відмова

Інформація, що міститься в Службі, призначена лише для загальних інформаційних цілей.

Компанія не несе відповідальності за помилки чи упущення в змісті послуги.

Ні в якому разі Компанія не несе відповідальності за будь -які спеціальні, прямі, непрямі, наслідкові чи випадкові збитки чи будь -які збитки або вміст послуги. Компанія залишає за собою право робити доповнення, делеції або модифікації вмісту на послугу в будь -який час без попереднього повідомлення.

Компанія не гарантує, що послуга не містить вірусів або інших шкідливих компонентів.

Зовнішні посилання відмови

Сервіс може містити посилання на зовнішні веб -сайти, які не надаються та не підтримуються або будь -яким чином, пов'язаним з компанією.

Зверніть увагу, що компанія не гарантує точність, актуальність, своєчасність чи повноту будь -якої інформації на цих зовнішніх веб -сайтах.

Помилки та упущення відмови

Інформація, надана Службою, призначена лише для загальних вказівок з питань, що цікавлять. Навіть якщо компанія вживає будь -якої обережності, щоб гарантувати, що вміст послуги є як поточним, так і точним, можуть виникати помилки. Плюс, враховуючи зміну природи законів, правил та правил, можуть бути затримки, упущення чи неточності в інформації, що міститься в Службі.

Компанія не несе відповідальності за будь -які помилки чи упущення, або за результати, отримані від використання цієї інформації.

Відмова від справедливого використання

Компанія може використовувати правознавальні матеріали, які не завжди були спеціально уповноважені власником авторських прав. Компанія надає такий матеріал доступним для критики, коментарів, звітів про новини, викладання, стипендії чи досліджень.

Компанія вважає, що це є "справедливим використанням" будь -яких таких матеріалів, захищених авторським правом, як це передбачено у розділі 107 Закону про авторські права Сполучених Штатів.

Якщо ви хочете використовувати матеріали, захищені авторським правом, з Сервісу для власних цілей, які виходять за рамки справедливого використання, ви повинні отримати дозвіл від власника авторських прав.

Погляди висловлювали відмову

Послуга може містити погляди та думки, які є поглядами авторів і не обов'язково відображають офіційну політику чи посаду будь -якого іншого автора, агентства, організації, роботодавців чи компанії, включаючи компанію.

Коментарі, опубліковані користувачами, несуть їхню відповідальність, і користувачі візьмуть на себе повну відповідальність, відповідальність та звинувачення у будь -якій наклепниках чи судових процесах, що є результатом чогось, написаного в або як прямий результат щось написане в коментарі. Компанія не несе відповідальності за будь -які коментарі, опубліковані користувачами, і залишає за собою право видаляти будь -які коментарі з будь -якої причини.

Відсутність відповідальності

Інформація про послугу надається розумінням того, що компанія не займається наданням юридичного, бухгалтерського обліку, податку чи інших професійних консультацій та послуг. Як такий, його не слід використовувати як заміну консультацій з професійним бухгалтерським обліком, податковим, юридичним чи іншими компетентними радниками.

Ні в якому разі компанія або її постачальники несуть відповідальність за будь -які спеціальні, випадкові, непрямі або наслідкові збитки.

"Використовуйте на власний ризик"

Вся інформація в Сервісу надається "як є", без гарантії повноти, точності, своєчасності або результатів, отриманих від використання цієї інформації, та без будь -яких гарантій Гарантії на ефективність, торговчість та придатність для певної мети.

Компанія не несе відповідальності перед вами чи ким -небудь іншим за будь -яке прийняте рішення або дії, вжиті з опорою на інформацію, надану Службою, або за будь -які наслідкові, спеціальні чи подібні збитки.

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас є якісь питання щодо цієї відмови, ви можете зв’язатися з нами: