Індійська Прем'єр-ліга (IPL)-ліга онлайн казиноів для чоловічих Twents Matches професійно заснована в 2007 році. У IPL є десять команд, що належать до десяти міст Українського. IPL насолоджується масовою глядачем у всьому світі через популярних гравців у світі та трепет матчів. Як і багато інших записів в історії цієї ліги, найвища погоня в IPL також є значним розділом історії.

Найвища погоня в IPL

В історії IPL є так багато помітної погоні в IPL, майже від усіх команд повороту на повороту, однак, є деякі найвищі успішні погони пробігу з не лише величезним набором цілей, але і з жорсткою ціллю.

У IPL є величезний запис про запуску, багато хто має тег найвищої погони за пробіжкою в IPL, або з тегом найвищої успішної погоні в історії IPL, незалежно від того, що це, тим не менш, в історії IPL, Глядачі насолоджувались найбільш продуктивними сезонами з низкою успішної погоні.

Історія IPL

Після уважного ознайомлення з історією IPL, щоб зібрати інформацію про різну погоню за пробіжкою в IPL або зібрати дані про найвищу погоню, можна знайти величезний запис про найвищу погоню за IPL від найуспішнішої команди, включаючи Kings XI Punjab, Gujarat Lions, Chennai Super Kings, Mumbai Ukrainens, Kolkata Knight Rider.

Королі XI Пенджаб

Пенджабські царі, перш ніж називали королями XI Пенджаб, змінив свою назву в 2021 році, через деякі їх внутрішні проблеми власника, однак це не має значення для інших членів команди, оскільки вони зосереджуються, щоб дати задовільну ефективність за будь -яку ціну.

Сі Пенджаб вважається командою з більшістю чоловіків у формі, включаючи деяких великих гравців у всьому світі, що робить її найпопулярнішою командою в історії IPL. Гравці XI Punjab не лише доставили більшість століть, але й створили історію в декількох хвіртках, або найвищі погони. Кредит може бути наданий всій команді, і як капітан Джордж Бейлі виконав свої чудові обов'язки бути керівником команди.

IPL

Найвищий бал Пенджабських королів переслідував

Протягом 2014 року Team Kings XI Punjab показав свою ефективність з найвищою успішною погоні в історії IPL та насолоджувався величезними оплесками своєї аудиторії. Ця найвища погоня в історії IPL для Xi Punjab Kings була проти команди Sunrisers Hyderabad. Матч вважався одним із найбільш пам’ятних матчів через їх капітана Джорджа Бейлі, який приєднався до них після складної кар'єри в Ченнаї Супер Кінгс раніше.

Успішна погоня на XI Пенджаб

Ціль, яку вони повинні переслідувати проти команди Sunrisers Hyderabad, була величезною з цифрою 206. Однак це було повне командне шоу з зусиллями Віррдхімана Саха та Манана Вохри, а також усіма членами їхньої команди, які завершили протоколи гри, набравши значну оцінку 211, загалом.

Раджастан Роялс порушує норми

Раджастан Роялс включений до однієї з найпопулярніших команд історії IPL і насолоджувався величезним фанатом, що слідує за землею. Команда доставила третю за величину успішну погоню в історії IPL ще в перші сезони матчів IPL. Це сталося в 2008 році, коли команда була сповнена нових гравців, як і раніше з чоловіками у формі.

Збираючи капітана

Команда Раджастан Роялс під час цього матчу вибрала свого Стіва Сміта як свого капітана, і рішення виглядало надзвичайно корисно для них

Найвища успішна погоня на Раджастан Роялс

Матч був проти Деканського зарядки, і команда Раджастан Роялса повинна була переслідувати рахунок 217. Це здавалося важким, коли їхні гравці не могли грати добре в першому таймі, однак капітан Шейн Уорн допоміг своїй команді, здійснивши акуратну та задовільну виставу, і їм вдалося записати своє ім'я як найвищу погоню.

Ще одна найвища успішна погоня на Раджастан Роялс

Та сама команда Раджастан Ройалс має серію найвищих погони за ІПП зі своїми дивовижними гравцями команди та іграми. В іншому матчі проти Kings XI Punjab вони дали незабутню погоню за пробіжкою в IPL, забивши 219, представивши чудову гру і записав цей матч як найвищий пробіг у IPL.

Mumbai Ukrainens найвища погоня в IPL

Команда, що бореться, Мумбаї Українс також зафіксовано своє ім'я в історії найвищого переслідування в IPL, коли вони набрали 219 балів проти команди Chennai Super Kings.

Продуктивність Chennai Super Kings

Це був найбільш пам’ятний матч в історії IPL, коли команда Ченнаї Супер Кінгс добре зіграла в першому таймі за допомогою своїх вступних летів, включаючи Моїн Алі та Фаф дю Плессіс. Їх гравець Райуду випустив рахунок понад півстоліття, чудовий бал 72 лише на 27 м'ячів, і, на подив кожного, рахунок став вищим.

Найвища погоня в IPL від Mumbai Ukrainens

З боротьбою капітана Мумбаї Українців, Рохіт Шарма, вони дозволяють записати свою виставу в книзі записів IPL як найвищої погони в IPL. Це було не так, що рахунок виявився досяжним, скоріше, здавалося, Мумбаї Українам залишатися проти сильної лінійки боулінгу Ченнаї Супер Королів, все -таки, коли гра розпочала пробіжки вільно текти для команди Мумбаї Українс, і вони роблять це до найвищої погоні в IPL. Здавалося, що команда MI не легко переможе, однак вони знищили всі спекуляції.

Королівські претенденти Бангалор

Королівські претенденти Бангалор - це також команда найвищого бомбардира в різних матчах IPL час від часу. Найбільш пам’ятним найвищим переслідуванням за команду Royal Challengers Банглор був матч, який вони зіграли проти Kings XI Punjab.

IPL

Найвища погоня запуску

Найвища погоня за пробіжкою королівських претендентів Бангалору становила 204 проти Kings XI Punjab, але це був не єдиний матч, де команда Royal Challenger Оцінка чудового запуску та записуйте своє ім’я у списку найкращих команд.

Матч проти Пуне Воїнів Україна

Це був матч IPL, де команді вдалося ще раз виділити своє ім’я як найвищу погоню проти Пуна Воїна Україна. Вони переслідували найвищу ціль 263, з зачаровуючими зусиллями команди та представляючи чудову гру.

Матч проти гуджратних левів

У цьому матчі також знову команда Royal Challengers Bangalore показала свою найкращу гру, забивши значну загальну суму 248 проти команди Гуджратських левів.

Столиці Делі

Команда Капіталів Делі теж колись взяла титул найвищої погоні в IPL з дивовижною стратегією та пристрастю всієї команди. Дивлячись на інші команди, встигаючи мати свої імена в історії IPL з найвищих погонних погод.

Погоня на столиці Делі

Вони зіграли матч проти Kings XI Punjab та столиці команди Делі, Рішабх Пант, зуміли організувати свою команду та зосередитись на успішній погоні. Вони отримали ціль 230 від Kings XI Punjab, і вони досить зручно виконали ціль.

Deccan зарядні пристрої в переслідуванні

Deccan Chargers - це команда в історії IPL найвищої погони, яка ніколи не складала до цього рівня, де вона може зареєструвати свою назву як найвищий переслідувач, як і інші команди.

Огляд найвищої погоні в IPL

Згідно з різними державами та фігурами, записаними різними платформами, команда Раджастан Роялс - одна з найбільш високо оцінених команд, якій дотепер вдалося відзначити свою назву в найуспішнішій погоні в історії IPL.

Існує ряд істотних матчів, де команда здивувала своїх послідовників своїми божевільними показниками, переслідуючи найвищі та швидкі бали. По -друге, у списку найпопулярнішої команди в цьому плані - Мумбаї Українс, які багато разів успішно відбилися і переслідували найвищі бали.

По -третє, у списку успішних команд IPL є Kings XI Punjab, які також переслідували високі результати в історії, однак усі інші команди залишили позаду, коли мова йде про Раджастан Роялс, оскільки їхній бал був найвищим серед усіх. Вони дали ціль 224 королів XI Пенджаб, і вони забили 226. Це найвища погоня в історії IPL дотепер.

Коментарі

Ще немає коментарів. Чому Дон’t Ви починаєте дискусію?

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.