Прем'єр -ліга України (IPL) завжди стосувався великих балів, а кажанів, що встановлюють темп із шістдесятами та четвереньками по всьому полю. Протягом 14 років існування вболівальники IPL, як правило, упаковані на стадіони, щоб спостерігати за улюбленими зірками з IPL, які беруть на себе командами з боулінгу. Також були випадки під час IPL, коли гра страшенно вимкнена для команд, і результат досягло нових мінімумів, як це було у випадку з королівськими претендентами Бангалор проти Калькат -лицаря в матчі 31 від IPL 2021.

З Оцінка Лоуса, зафіксована в історії IPL, становила 50 біля Команда RCB проти KKR у 2018 році. Це одне з найбільш розповсюджених про матчі IPL. RCB обмежила KKR до 131 пробіжок у відкритті подач. Потім KKR в моді відбився, щоб вивезти суперзіркову RCB Batsmen лише за 49 пробіжок понад 9.4 оверсай. Це все ще як найслабший бал, який коли -небудь записаний коли -небудь зафіксовано в історії IPL.

Наші записи показують, що 5 найнижчих балів в історії IPL є:

KKR 131 (19.3) - RCB 49 (9.4) Серія: Індійська Прем'єр -ліга, 2017 Місце проведення: Еден Сади, Колката. Гравець матчу Натан Култер-Ніл

найнижчий бал IPL

Королівські претенденти вболівальники Бангалор, найкраще відпочити, читаючи це. Матч 27 IPL 2017 повинен був стати вітерцем для королівських претендентів Бангалору, особливо після того, що Калькутський лицарський вершники було звільнено на 131 бал у 19.3. З зоряною командою з ватин з такими гравцями, як Кріс Гейл, Аб де Вільєр та Вірат Колі, безумовно, мета повинна бути легкою. Однак у Гаутама Гамбхір-під керівництвом Kolkata Knight Riders мав інші стратегії. Вони вийшли з стріляниною зброєю. Натан Култер Ніл взяв три калитки у своїх первинних трьох оверсайзах. Кріс Вуакс вирвав середнє замовлення. Потім Колін де Грандхомме забезпечив завершальні штрихи, оскільки RCB був повністю для просто 49 в 9.4 оверсайНе маючи батсменів, навіть досягаючи двоцифрових балів. Другі подачі тривали лише 59 хвилин, покинули RCB у шоковому стані. Це все ще один із Найбільш невтішна оцінка коли -небудь записана коли -небудь записана в IPL Історія IPL.

Бангалор 133/8 проти Раджастана (9.4/20 OV, Target 132) 49 Match (D/N), Кейптаун, 18 квітня 2009 р., Індійська Прем'єр -ліга

Повна таблиця показників RCB проти Royals 40th Match 2013 - Звіт про оцінку

Це було високим краплями для Раджастан Роялса в IPL 2009 після їх рекордних результатів у 2008 році. Лише у другій грі сезону Раджастханські боулери змогли зберегти Королівський виклик Бангалору до 133/8 у відкритті подач. Але все пішло вниз під час другого періоду, коли батсмени RR не з’являються. Аніл Кумбл став опорою вечора, забивши приголомшливі числа 5/5 понад 3.1 оверсай. Він повністю порушив погоню Раджастана. Куметки Кумбла включають Юсуф Патан, Равіндра Джадеджа, Шейн Уорн, Мунаф Патель, а також Камран Хан. 5/5 Kumble все ще входить до п'яти найкращих фігур боулінгу в IPL. Подачі Раджастана тривали лише 15.1 овер, перш ніж вони були розбиті до 58 всіх і є другим найнижчим балом IPL.

Mumbai Ukrainens 212/3 проти Делі Даредевілс Прапор Делі Даредевілс (13.4/20 OV, Target 213) 66

IPL 2017: DD проти MI: Pollard, Simmons Star як Mumbai Ukrainens оцінка 212/3

Делі Даредевілс (нині столиці Делі) проводили дуже приблизний час протягом IPL 2017. У 36 -му матчі, в якому вони були звільнені до 67 проти королів Сі Пенджабу (тепер Пенджабські королі) в тому ж матчі, і лише через шість днів вони зазнали поразки до 66 в грі, яку грали в Мумбаї Українсенсенсенс. У перших подачах Мумбаї, ввічливого вихору півстоліття від Лендла Сіммонса та Кірона Полларда, спринтувались до 221/3 у 20 оверсайзах. Спосіб, який Делі розвалився, був шокуючим. Делі -батсмени не змогли відбитися, і Делі в кінцевому підсумку розбився до 66 всіх у 13.4, який був третім найнижчим рахунком за рахунок коли-небудь зафіксованою історією IPL. Харбхаджан Сінгх, а також Карн Шарма були головними шкідниками з великою кількістю калиток. Мумбаї дав франшизі Делі зі штаб-квартирою в Делі приголомшливою втратою 146, що є одним з найбільших поразок поразки в історії IPL.

Делі Даредевілс 67 проти королів XI Пенджаб Прапор Кінгс XI Пенджаб (7.5/20 ov) 68/0

IPL 2017, Kings XI Punjab vs Delhi Daredevils - Основні моменти: DD 67 All Out, Kxip Win на 10 хвіртків - Hindustan Times

Як ми вже згадували раніше, IPL 2017 був справді важкою грою для столиць Делі. Для матчу 36 в цьому сезоні незадовільне виступи ватин призвели до того, що вони були звільнені за 67 проти жорстоких ПБК. Сандіп Шарма був у своєму найкращому вигляді в день, взявши 4 калитки 20 калиток для знесення Делі. Axar Patel, а також Варун Аарон також сприяв і взяв дві калитки. Пенджаб зміг знизити скромний 68-й гол у 7.5 оверсайзів і виграли з 10 хвіртками. Це четвертий найнижчий бал в IPL до цього моменту.

Kolkata Knight Riders 67 проти Mumbai Ukrainens Flag Mumbai Ukrainens (5.3/20 ov) 68/2

KKR побив Мумбаї Ккр виграв 7 калиток (залишилось 29 м'ячів) - Мумбаї проти KKR, IPL, 34 -й підсумок матчу, звіт |

У початковому році IPL після сильного старту, Kolkata Knight Riders почав збити на середині. У їхньому матчі 38 з Мумбаї Українами команда під керівництвом Сурава не змогла рухатися ногами і часто кидала качет. Шон Поллок був зіркою вечора, взявши чотири хвіртки. Harbhajan Singh, а також Дуейн Браво взяв дві калитки. Колката не дістався до вражаючих 67 пробіжок у 15.2 оверсай. Це все ще п'ята найнижча оцінка балів, що коли-небудь зафіксована для Колката в історії IPL. Погоня була простою для Мумбаї та Мумбаї, і Санат Джаясурія забив 48* ВІЛЬКО 17 КУЛЬ.

Висновок

Королівські претенденти в Бангалорі були ще кілька шокерів протягом багатьох років в IPL. Вони були зняті 70 двічі, Ченнаї Супер Кінгс у 2019 році та Раджастан Роялс на стадіоні Шейха Заєда в Абу -Дабі в 2014 році. Однак вони почали добре в IPL 2021 і сподіватимуться на кращий пробіг у другій половині IPL в ОАЕ. Що стосується найнижчого балу, то чи вважаєте ви, що рекорд RCB про найнижчий бал в IPL коли -небудь буде зламаний?

Ви все ще можете відстежувати найнижчі бали в історії IPL за допомогою Додаток для ставок на онлайн казино.

Коментарі

Ще немає коментарів. Чому Дон’t Ви починаєте дискусію?

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.